Want to find Targeted B2B leads? Slice and dice from over 84 million business prospects across 675+ industries, 400+ technologies, ad spend, and much more. Try it now for FREE!

How it works video / FAQ

East Columbus Magnet Academy

-

PO BOX 2427 Columbus, GA 31902-2427
http://www.mcsdga.net

Employees: We found 0 verified contacts and 224 unverified employees.

We have 13 emails for East Columbus Magnet Academy.

Unverified Contacts

These are contacts we've discovered through publicly available sources and might be outdated.
Use our PerfectLink™ Contact Finder to verify contacts.

Name
Title
Email
Phone
Alona Andrews
Foreign Language Instructor
Amber Heisler
Foreign Language Instructor
Laura Adams
Ms Teacher Science
Pam Abell
Teacher
William Abrahamson
Ms Teacher Social Studies
Karin Adams
Elem School Custodian I
Sandra Adams
Special Education Para
Bill Abrahamson
Teacher, World Civilizations
Katherine Adams
Second Grade Teacher
Katie Adams
Culinary Technician/Cashier
Mona Adams
Second Grade Teacher
Paulette Adams
School Nutrition Manager
Carol Abrams
Es Parapro First Grade
Kimberly Acosta
Ms Teacher Mathematics
Judith Abare
Teacher
Paula Adame
Elem Teacher Speech Lang Path
Allison Abbot
P E Teacher
Phelicia Abrams
Ms Parapro Special Education
Marybeth Adams
Teacher
Kyle Adkins
Football coach
Bradley Adkins
Hs Teacher Social Studies
Krystle Albert
School Clinic Worker
Tesharra Alexander
Ms Teacher English
Tamara Albright
Teacher
Agnes Albright
Teacher
Nervena Adams
School Nutrition Manager
Sharon Adams
Finance Director
Haley Adams
Teacher
Lorine Aderhold
Culinary Technician/Cashier
Neva Akins
Es Counselor
Karen Adams
Teacher
Kay Agnew
English Teacher
Robin Addison
Elem Teacher Art
Eddie Akers
Math Teacher
Rhonda Adams
Teacher
Kevin Aho
Hs Teacher Social Studies
Rebecca Adams
Middle School Custodian I
Belle Adams
Teacher
Merrie Albrecht
Teacher
Elizabeth Albright
Ms Teacher English
Kathryn Agnew
Hs Teacher English
April Adkins
Hs Teacher Mathematics
Margaret Alexander
Parapro Middle Special Ed
Julie Allen
Special Education
Edward Alexander
High School Custodian I
Flossie Alexander
Es Parapro Kindergarten
Belinda Alexander
Ms Clerk
Beatrice Allen
Es Counselor
Sabrina Alexander
Es Parent Family Services
Quantavias Allen
Es Parapro Pre K
Patty Alford
Inter-related
Regina Allen
Elem Teacher First Grade
Penelope Algood
Teacher
Jennifer Allen
Director of Student Services
Patricia Alexander
Second Grade Teacher
Gwendolyn Alexander
Ms Teacher Social Studies
Diana Allen
Hs Teacher English
Amanda Allen
Elem Teacher Speech Lang Path
Janice Alexander
Elem School Custodian I
Sonya Allen
Teacher
Ian Allen
5th grade teacher
Holly Allen
Ms Media Specialist
Virginia Alexander
Moderate Intellecutal Disabili
Trudy Allen
VI Parapro
Staci Allen
Es Teacher Magnet Lead
Christopher Alexander
Es Parapro Physical Education
Pat Allport
Secretary
Joseph Anderson
Middle School Custodian I
Tammy Anderson
Assistant Principal
Ronda Allen
Teacher
Terry Anderson
Special Education Para
Karen Anderson
Ms Parapro Media
Belinda Anderson
4th grade teacher
Cynthia Ambrose
Ms Teacher Inter-related
Joshua Alsup
Hs Teacher Mathematics
Amanda Amberson
4th grade teacher
Leona Alstyne
Culinary Tech Regular
Lolita Alloway
Teacher
Olympia Anderson
Culinary Tech Regular
Carolyn Ambrose
Principal
Elizabeth Alston
Es Clerk
Peggy Anderson
Culinary Tech Regular
Natasha Anderson
Ms Teacher Inter-related
Pam Anders
Math Teacher
Anissa Alvarado
Special Education Para
Heidi Ammerman
Teacher
Lois Ancrum
Es Counselor
Denise Amato
Es Parapro Kindergarten
Marie Amos
School Clinic Worker
Dan Anders
Guidance Counselor
Loy Andrews
Ms Teacher Inter-related
Sharon Anderson
Teacher
Patricia Aransevia
Culinary Tech Regular
Jane Anthony
Assistant Principal
Cynthea Applegate
5th grade teacher
David Anderson
Teacher
Leah Anderson
Teacher
Shirley Anthony
Parapro Title I
Candie Aplin
Teacher
Patti Apple
Teacher
Gavin Anderson
Band Director
Ivins Andresen
Teacher, World Cultures
Latshia Archibald
Ms Teacher Inter-related
Galo Andrade
Ms Teacher Inter-related
Ruth Anthony
School Nutrition Manager
Victoria Andras
Hs Teacher Science
Vickie Andrews
Woodall Aide
Thelma Anderson
Teacher
Amy Arabian
Es Counselor
Carla Anthony
Teacher
Susan Andrews
Superintendent
Desiree Angles
Es Parapro Kindergarten
Wayne Andrews
Jrotc
Myisha Atkins
Es Teacher Pre K Lottery Paid
Teresa Atkins
Hs Teacher Family Consumer Sci
Michelle Ashe
Hs Teacher Inter-related
Helen Arnold
Es Parapro Kindergarten
Marian Ashton
Teacher, Math
Cindy Astin
Elem Tchr Kindergarten
Calvin Arnold
Hs Teacher Physical Education
Gloria Askew
Ms Teacher English
Victoria Armour
Culinary Technician/Cashier
Lance Ashcraft
Elem Teacher Second Grade
John Armstrong
Teacher
Rebecca Askew
Teacher
Luanne Ardovino
Teacher
James Askew
Director of Purch and Supply Management
Percy Armour
Issp Technician
Babette Armstrong
Ms Teacher Business Education
Jim Arnold
High School Administrator
Yolanda Arnold
Teacher
Maretta Arnold-Franklin
Elem Teacher Speech Lang Path
Debbie Ashe
Teacher
Michael Armstrong
Ms Teacher Mathematics
Glendora Arrington
Es Secretary
Thomas Ashbaugh
NetworkAdministratorI
Jennifer Austin
Hs Teacher Inter-related
Lora Atkins
Compensation Specialist
Brandy Austin
Es Parapro First Grade
Alma Atkinson
Teacher
Storie Atkins
Teacher
Janet Atkins
Teacher
Rebekah Atkinson
Hs Teacher Social Studies
Tanisha Austin
Hs Clerk
Bobby Atkins
Adult Ed Teacher Part-time
Mike Johnson
Principal
Shelia Barefield
Director of Professional Learning
Robbie Holt
Director, Arts and Humanities
Kathy Tessin
Director of Human Resources
Don Cooper
Chief Human Resources Officer
Alfred Parham
Assistant Principal
Alonzo James
Assistant Principal
Ann Banaszak
Assistant Principal
Angela Laughlin
Foreign Language Instructor
Anthony Jordan
Assistant Principal
Barbara Bessong
Foreign Language Instructor
Brenda Kizer
Assistant Principal
Cassandra Phillips
Assistant Principal
Chris Lindsey
Principal
David Hicks
Assistant Principal
Craig Fitts
Assistant Principal
Eddie Lindsey
Assistant Principal
German Zurita
ESOL Instructor
Gayla Childs
Assistant Principal
Glenn Lawton
Foreign Language Instructor
James Genova
Foreign Language Instructor
Jill Camacho
Foreign Language Instructor
Judy Whitt
Assistant Principal
Lenton Pruitt
Assistant Principal
Maricela Rivera-Garrison
Foreign Language Instructor
Mandy Sayama
Foreign Language Instructor
Lura Reed
Principal
Lylsa McGee
Foreign Language Instructor
Luis Valdes
Foreign Language Instructor
Mary Avery
Principal
Melvin Matthews
Assistant Principal
Mattye Kinney
Assistant Principal
Melvin Crumbs
Assistant Principal
Melanie Knight
Principal
Michael Barden
Principal
Paul Heuton
Foreign Language Instructor
Mirta Fortin
Foreign Language Instructor
Miranda Banks
Assistant Principal
Ricarda Randall
Foreign Language Instructor
Richard Green
Principal
Randy Buck
Senior Applications Analyst
Peter Chen
Foreign Language Instructor
Rebeca Remigio
Foreign Language Instructor
Richard Stone
Principal
Sandra Barea
Foreign Language Instructor
Sonja Coaxum
Principal
Sandra Pirkle
Assistant Principal
Tamura Magwood
Assistant Principal
Teresa Lawson
Assistant Principal
Suzette Trahan
Foreign Language Instructor
Susan Austin
Foreign Language Instructor
Terri Massa
Assistant Principal
Truwany Canal
Foreign Language Instructor
Vera Varner
Assistant Principal
Vicki Hardaway
Assistant Principal
Wendell Turner
Assistant Principal
Sandra Thomas
Foreign Language Instructor
Joe McDaniel
Foreign Language Instructor
Zaykia Thomas
Foreign Language Instructor
Stephen Campbell
Foreign Language Instructor
Vanessa Biggers
Principal
Joanna Culbreth
Principal
Kay Dowis
Principal
Ann Robison
Principal
Larry Lipscomb
Assistant Principal
Melvin Blackwell
Applications Analyst
Stephania Wilson
Foreign Language Instructor
Jennifer Robinson
Foreign Language Instructor
Lawrence Roane
Chief Executive Officer
Don Hall
Chief Information Officer
Mary Fisher
Technology Manager
Jack Neary
ERP Information Technology Team Lead
Karen Higgins
Supervisor, Information Technology CenterDepartment of Technology Services
Melanie Moss
Benefits Specialist-Dental Insurance
Lisa Burditt
Benefits Specialist-Health Insurance
Darlene Jackson
Benefits Specialist-Short and Long Term Disability, Family and Medical Leave
Cheryl Nelson
Benefits Specialist-Life Insurance, Cancer, and Intensive Care
Carolyn McCann
Benefits Clerk
Jeanette Davis
Benefits Specialist-Flexible Spending Account

mcsdga.net Emails

Sign up to get full access to all the mcsdga.net emails we have.

s***@mcsdga.net
w***@mcsdga.net
n***@mcsdga.net

l***@mcsdga.net
e***@mcsdga.net

j***@mcsdga.net
d***@mcsdga.net
c***@mcsdga.net

b***@mcsdga.net

k***@mcsdga.net
i***@mcsdga.net

Find emails for East Columbus Magnet Academy executives, including the Chief Executive Officer, Chief Financial Officer, and Chief Marketing Officer.