Want to find Targeted B2B leads? Slice and dice from over 84 million business prospects across 675+ industries, 400+ technologies, ad spend, and much more. Try it now for FREE!

How it works video / FAQ

pacourts.us

78,126

Social Media

Unverified Contacts

These are contacts we've discovered through publicly available sources and might be outdated.
Use our PerfectLink™ Contact Finder to verify contacts.

Name
Title
Email
Phone
Alfred Azen
Executive Director
Alicia Zito
Chief Law Clerk
Bridget Laughery
Law Clerk
Erin Wick
Law Clerk
Lauren Posati
Law Clerk
Lisa Pettit
Law Clerk
Lisa Sasinoski
Law Clerk
Lucinda Pepples
Law Clerk
Marie Elash
Law Clerk
Omar Higley
Law Clerk
Robert Woods
Law Clerk
Janelle Miller
Vocational Rehabilitation Officer, Department of Education
Doug Tomlinson
GIS Developer
Matt Creelman
Information Technology Manager
Ronald Foster
Recruitment Specialist
Tracy Wilcox
Public Health Program Administrator
Bill Robinson
Network-Admin
Vincent Gordon
Chief Executive Officer
Sharon Clark
IDMS Contact
Joe Tomeo
Project Manager
Linda R Jack
Career Link Supervisor
Elaine Leiter
Project Manager-Financial Analysis
Patricia Brickner
Contractor
Lysand... Lopez-Medina
Program Development Coordinator Division of Student Services
Kim Garner
Human Resource Analyst
Kathryn Sophy
Deputy Chief Counsel
Richard T Rohrbach
Financial Institution Examiner
Robert Bechtel
Residual Waste Coordinator
Tanya Leshko
Senior Legal Counsel
William Stalter
Investment Manager
Hertzog Gary
Information Technology Generalist
Michael J Breen
Chief Safety and Environmental
Brett Schmid
System/Network Administrator
Mary Jo Rutkowski
Community Relations Director
Kim Chisnell
Minority Business Manager
Ellen Roane
Urban and Community Forestry Program Specialist
David Sariano
Assistant Director
Graham Mulholland
Director of the Graduate Telecommunications and Networking P...
Rusty Patterson
LPO 2
Helen Hromulak
Nurse Supervisor
David G Ehgartner
PennDot Supervisor
Olga Beregovskaya
Information Technology Manager
Kristina Meighan
Purchasing Agent
Marwan Kreidie
Chairman, State Civil Service Commission
James Zurick
Chairman, State Tax Equalization Board
David Kemmerer
Assistant Director
Walter Grube
Soil Scientist
Thomas Curran
Chief Executive Officer
Joseph Kreiser
Information Technology Manager
Deborah Putnam
Supervisor Finance Coordination Services
Jason Haley
Data Analyst 2
Dorothy Packer
Chief Information Officer
Michael Freyman
Project Manager
Todd Shamash
Gov Deputy Chief of Staff
Mary Grzes
Administrative Law Judge Supervisor Department
Ruben Torres
Director of Training and Development
Randall Brandes
Lawyer
Brian Freeman
Data Base Administrator
Diane Cicak
Program Administrator
Matthew Miller
DUPLICATING Manager
James Frye
Purchasing Manager
Sue Nitchman
Pacses Application Supervisor
Al Heckman
Data Exchanges Supervisor
Rajdeep Bhangu
President
Anthony F Fiore
Director Bureau Special Investigations
Scott Chestnut
Application Developer
Bret Wallingford
faculty
Michael Kane
Executive Director
Kenya Mann Faulkner
Inspector General
Patricia Begg
Chapter President
Rhett Brennan
Director of Support Services
Michael Stackpoole
Management Analyst
Tod Traub
Assistant Director
Peter Liebert
Senior Programmer/Analyst/Developer
David Kern
Purchasing Agent
Lorraine Balon
Assistant Director
Steve Zanis
Division Administrator
Wendy Wrobbel
Computer Operations Supervisor
Peg Schaeffer
Commerce Development Representative
Laurie Sacerdote
Caseload Statistice Coordinator
Laurie Rock
Director Medicaid Program Integrity
Amy Kehner
Judicial Programs Administrator
Georg... Cheberenchick
Facilities/Operations
Michael Schmit
Deputy Executive Director
Seong Kim
faculty
Veronica Smith
Executive Director
Jeff Goff
Account Manager
Rebecca Roush
Application Developer Supervisor
Debi Johnson
SEAP and DFWP Coordinator
Thomas Miller
Controller
Harvey Eckert
Deputy Secretary for Comptroller of Operations
John Ducceschi
Applications Developer
John Suknaic
Consultant
David Radle
Systems Analyst
Steve Schaffer
Controller
Jeff Dunlap
LAN Web Administrator
Michael Kraus
System Admin
Grace Buccella
Contracts Field Representative
Shawn Mell
Trooper
Michael Prescott
Management Analyst Supervisor
George Keeler
Security Manager
Brad McIntire
Quality Assurance Manager
Lynn Sheffer
Controller
Diana Karlinsey
HRA3
William Parkes
Recidivism Analyst
Alison Al... Cleveland
Executive Plicy Specialist
John Tucker
Field Services Manager
Jeffrey Games
Security Administrator
Karen L Gurzenda
Accountant
John Smollock
Controller
Holly Dickinson
Registry Specialist
Frank Yeropoli
State Registrar
Matthew Carey
Planning and Support-Policy Consultant
Bruce Guinter
Ambulance Captain
Troy Conrad
Director Land Recycling Program
Len Neidig
Information Technology General
Lisa Little
Information Technology
Patric... Potrzebowski
Director Bureau of Health Statistics and Research
Thomas McDonald
Management Consultant
Ron Dotson
DSS Supervisor
Charl... Shellenberger
Facilities Maintenance Manager II
Jere Shifflett
Chief Data Analysis
Raissa Concannon
Management Technician
William Shaffer
Chief-Policy and Planning Division
Barbara Hafer
Trustee
Bill Cornelius
PC Distrubtion Specialist
Becky Clapper
Procurement
Ann S Torregrossa
Director of the Governors Office of Health Care Reform
Nyla Collins
Administrative Officer
Wesley Hammond
Consultant
William Mac Spiker
Acting Director Division of Contract Execution and Managemen...
Judith Marpoe
Program Manager
Nayna Juthani-Patel
Programmer/Developer
Theresa J Anthony
Site Administrator
Gary Taylor
Director Bureau of Engineering and Architecture
John Thorm
Engineer
Bob Merrill
Engineer
Amy High
Project Officer
Sharion Fletcher
Human Resources Analyst
Cody Kreischer
President
Doreen Winey
Education/CommunityServicesDirector
Anth... Mueller-Hanson
Research Scientist
Liz Nolan
Engineer
Jack Crook
Engineer
R Barry Madden
Management and Business Consultant
Jon Nelson
Trooper First Class
Cory Ordeniker
Engineer
Jason Hicks
Associate Commodity Manager
John Sidelinger
Engineer
James B Kauffman
Secretary
Mark Hand
Solid Waste Program Specialist
Alan Abt
Communications Engineer
Connie Angus
Program Manager
George Anthony
Imcw
Zuraida Abu
Application Developer
Michael B Lester
Assistant State Forester
Barb Cain
Commodity Specialist
Ted Martin
EconomicDevelopmentMarketingandOperationsExecutiveDirector
Nicole Adams
Human Services Program Specialist
Robert Sharp
Chief Rural and Intercity Transportation Division
Faith Blough
Human Services Program Specialist
Amber Petroski
Information Writer
Sandra Biedenbach
Training Officer DCNR
Brain Rankin
Engineer
Jeff Reidenbaugh
Human Resources
Kathy Monahan
FileNet Manager
Ken Scott
Engineer
John Mellow
Engineer
Chad Meyer
Engineer
Patrick Albano
Web Developer
Robert Mitchell
Editor
James Kunkle
Engineer
Wayne Kosik
Unemployment Compensation Tax Agent
Doug Neely
Engineer
Bob Atwell
Workforce Development Analyst
Aaron Badowski
Oprs Transition Coordinator
Jean Baker
Co Manager 1
Roy Bockelkamp
Dsa1
Eric Cole
Hsps Daps
Bill Brown
Database Analyst
Don Butterfield
Enterprise Server Architect
Richard Caloiero
Application Developer
Tj Bryan
Distributed Systems Specialist
Partha Bose
Senior Civil Engineer
Madra Clay
Training Coordinator
Steve Bumbaugh
Dss1
Michael Chambers
Dss1
William Columbus
Retirement Administrator
Joe Benish
Compliance and Disabilities
Teena Appleby
Assistant Director of Enforcement
Marian Bassler
Management Analyst Supervisor
Robert Brettler
Application Developer Ii
Milo Bump
Human Service Program Specialist
Pamela Anthony
Imc Supervisor
Susan Bleacher
Imcw Supervisor
Joann Bobincheck
Webmaster
Gretchen Bergmann
Application Developer Admin
Jerry Britton
Information Technology Generalist 2
Doreen Curtis
Research Analyst
Dale Drummond
Applications Developer 1
Donna Connors
Appllication Developer
Markham Corimes
Voice/Data Consultant
Dave Dunmire
Human Services Program Specialist
Robert Conniff
Itg1
Michael Day
Help Desk Supervisor
Suzanne Dicarlo
Field Investigator
Virjean Dauksha
Information Technology Generalist
Emma Dodd
Application Developer I
Steven Diehl
Radio Telecom Specialist Ii
Dave Serfass
Network Manager
Kay Shaffer
Assistant to Manager of Information Technology Group
Diane Davis
Judicial Clerk
Jim Flaherty
Senior Judge
Donald Cunningham
Judicial Secretary
Mary Flaherty
Judicial Clerk
George Mizak
Judicial Law Clerk III
James McCutchen
Deputy Judicial Clerk
Linda Williams
Judicial Secretary
Doreen Lipare
Judicial Secretary II
Lisa Quasti
Judicial Clerk III
Gail Sanger
Administrative Law Clerk
Effie Samios
Judicial Secretary II
Mary Shento
Judicial Secretary I
Stephen McEwen
Senior Judge
Rayleen Romeo
Judicial Clerk III
Diane Cutrara
Judicial Secretary II
Betsy Ceraso
Chief Clerk

pacourts.us Emails

Sign up to get full access to all the pacourts.us emails we have.

p***@pacourts.us
a***@pacourts.us
n***@pacourts.us

l***@pacourts.us
f***@pacourts.us

C***@pacourts.us
b***@pacourts.us
d***@pacourts.us

c***@pacourts.us
J***@pacourts.us
S***@pacourts.us

K***@pacourts.us
s***@pacourts.us

Find emails for pacourts.us executives, including the Chief Executive Officer, Chief Financial Officer, and Chief Marketing Officer.