Want to find Targeted B2B leads? Slice and dice from over 84 million business prospects across 675+ industries, 400+ technologies, ad spend, and much more. Try it now for FREE!

How it works video / FAQ

Vineland Public Schools

-

625 E Plum St Vineland, NJ 08360-3708
http://www.vineland.org

Employees: We found 0 verified contacts and 700 unverified employees.

Social Media: Vineland Public Schools has 1 social media shares and likes.

We have 12 emails for Vineland Public Schools.

Social Media

Unverified Contacts

These are contacts we've discovered through publicly available sources and might be outdated.
Use our PerfectLink™ Contact Finder to verify contacts.

Name
Title
Email
Phone
Lori Bings
Accounts Payable
Michelle Buck
Accounts Payable
Verna Franceschini
Accounts Payable
Ana Casiano
SCHOOL Business DRIVER
Alberta Clemento
FOOD Service WORKER
Andrea Massaro
COUNSELOR FULL-TIME
Ana Powell
SCHOOL AIDE
Adrian Rosado
Building MTCE WORKER
Adrian Taylor
Building MTCE WORKER
Carol Rush
COUNSELOR FULL-TIME
James Clay
COACH-NON District
Josh Hedgeman
FOOTBALL COACH
Karen McKinney
COUNSELOR FULL-TIME
Lori Martini
COUNSELOR FULL-TIME
Modesta Lopez Perry
COUNSELOR FULL-TIME
Axel Johnson
President
Kimberly A Abrams
7th Grade Science
Joseph A Acosta
Security GUARD
Patricia Abdill
School Nurse
Michele R Abbamondi
Business ATTENDANT
Rita Abba
Sub Secretary
Danila Abrugiato
FOOD Service WORKER
Kathryn Abrams
SECRETARY-CST
Walter A Abrugiato
Senior Building MAINTENANCE WORKER
Jasmine Acosta
Data PROCESS Program Technician
Jodi E Abba
MATHEMATICS NON-ELEMENTARY TEACHER
Sandra L Amari
School Librarian
Beverly Albano
Cafeteria Aide
Iva L Allen-Mays
Business ATTENDANT
Carmen M Adams
SCHOOL AIDE
Juan Alicea
Building Maintenance Worker
Antoinette Adams
TEACHER AIDE
Kellie Almeida
TEACHER AIDE
Rebecca A Allen
MUSIC/INSTRUMENTAL TEACHER
Tania Alvarado
Clerk TYPIST BIL
Tracey Alexander
Grade 2
Brianne L Allen
SPECIAL Education TEACHER-KINDERGARTEN
Pamela K Albano-Capano
SUBSTITUTE TEACHER
Kelly A Amato
ELEMENTARY TEACHER
Rhonda E Alicea
SUBSTITUTE TEACHER
Linda S Alfieri
TEACHER AIDE
Sara M Allison Maas
ENGLISH NON-ELEMENTARY TEACHER
Jessica Albertson
3/7 Teacher
Linda Adams
Playgr/Caf AIDE
Joyce G Agostini
Social Studies
Wanda I Alduende
SCHOOL PSYCHOLOGIST
Michael L Adams
Administrative Assistant
James Adams
Grade 3
Jaisynette Agosto
TEACHER AIDE
Maria Alvarado
Bilingual Math
Jacqueline Alvarez
Spanish Teacher
C Anderson
Teacher-Social Studies-Grades 7/8
Amanda R Andujar
MATH NON-ELEMENTARY TEACHER
Nicole L Antonelli
ELEMENTARY TEACHER
Wade Anastor
Supervisor of Instruction
J Andujar
Building Maintenance Worker
Drew Antale
Building Level Tech Coordinator
Rosa B Anderson
Cafeteria Aide
Brian Anthony
BLTC
Anissa M Anderson
Speech/Language Specialist
Kathleen J Andaloro
Senior Clerk Typist
Shavonne M Anthony
OCCUPATIONAL THERAPIST
Dennis A Antolini
Senior Recreation Mtce Worker
Joeanne M Ambrose
SCHOOL AIDE
Paula A Andro
PRE-SCHOOL-Third GRADE TEACHER
Anita Amundson
Grade 1 Reading Recovery/Achieve
Stephanie Anderson
SPEECH CORRECTION/LANGUAGE Specialist
Travis C Amstutz
SPECIAL Education TEACHER-SOC STUD NON-E...
Edwina Andino
Clerk Typist-Bilingual
Michele Amira
TEACHER AIDE
Linda M Annarilli
Clerk Typist
Sheri A Andersen
ELEMENTARY TEACHER
Andrea Amos
Kindergarten
Beverly M Anthony
Sp Ed Learn/Lang Disabilities
Elizabeth Anthony
School Social Worker
Joseph Benedict Amorelli
ENGLISH NON-ELEMENTARY TEACHER
Daniel V Ardito
SOCIAL STUDIES/NON-ELEMENTARY TEACHER
Jane Arochas
Achieve/Reading Recovery
Nadia Arbona
TEACHER AIDE
Lisa B Arena
Assistant Principal
Cheryl L Armstrong
Clerk TYPIST
Amy Ardito
Special Education Teacher
Marge Arce
Transportation/Registration
Joan L Ardito
Science
Maria Aretz
Resource
Alba Arocho
Guidance Counselor
Hector Arriaga
SCHOOL Business DRIVER
Stella Armelinos
FOOD Service WORKER
Denise J Armand
ICS Resource Program Coordinator
Joseph J Ardito
Sp Ed Learn/Lang Disabilities
Jeanne W Armato
Resource Room/In-Class Support
Elizabeth Arce
Senior Data Ent Mach Operations Typ
Stephanie Armstrong
Grade 2
Patricia Ann Applegate
BASIC SKILLS-REMED ENGLISH TEACHER
R Antonelli
Teacher-Social Studies-Grades 7/8
Yvonne Arce
Bilingual Speech Therapist
James M Appleby
PHYSICAL Education TEACHER
Elsie Arroyo
Business ATTENDANT
Deborah A Arnold
SOC STUD-PSYCH
Ilda L Aponte
ICS Resource Program Coordinator
Lisa M Aulffo
Grade 3 Teacher
Karen Atha
Assistant
Joseph W Badiali
Senior MAINTENANCE REPAIRER
Annita Baird
FOOD Service WORKER
Lynda C Baker
POR SPECIAL Education SCIENCE 5-8 GRADE ...
Charlotte A Baer
Instruct Aide Learn/Lang Disabilities
Maureen Baniky
Laser Science Project Coordinator
Janice A Bader
SUBSTITUTE TEACHER
Mary E Banko
Business
Lourdes Balaguer
Assistant
Ramon Balaguer
Maintenance
Kathleen Baldissero
Art
Desiree P Barbagli-Togno
BASIC SKILLS-REMED ENGLISH TEACHER
Julie Ashmore
Student Safety Officer
Sandra Arsenault
Nurse
Ismail Asadov
SUBSTITUTE TEACHER
Sebastian Balestriere
Health and Phys Ed
Robert M Asselta
SUBSTITUTE TEACHER
Jane Bailey
Data Entry Operator
Vilma Balaguer
Transportation/Registration
L Ayala
Aide-Special Education
Rebecca S Barber
SUBSTITUTE TEACHER
Joanna Balter
ENGLISH NON-ELEMENTARY TEACHER
Kathy Barber
Achieve/Basic Skills
Jose E Ayala
Building Maintenance Worker
Matthew A Baxter
Building Maintenance Worker
Allison Baruffi
Special Education Teacher
Pamela A Bare
Staff Development Facilitator
Kimberly A Barry
Kindergarten Teacher
Greg Bartholomew
Teachers Aide
Robert A Barsotti
Resource Room/In-Class Support
Joseph O Barth
Business ATTENDANT
Karin J Bauman
Resource Room/Bilingual ESL Teacher
Dane Barse
Network Teacher Coordinator
Jennifer Basile
Collabor Grade 3
Deborah A Barnabei
TEACHER AIDE
Reef Bates
TEACHER AIDE
Lisa M Basile
ENGLISH ELEMENTARY
Jane Bassetti
Instructional Assistant
Robert Barbetti
SUBSTITUTE TEACHER
Michael J Bechtel
MATH NON-ELEMENTARY TEACHER
Richard J Baruffi
In Class Support
Albert Barbetto
Business Teacher
Staci Bays
ELEMENTARY TEACHER
Linda Beach
Transportation/Registration
John R Barsuglia
SCHOOL Business DRIVER
Joseph Bassetti
SUBSTITUTE TEACHER
Lisa Barbetti
PSYCHOLOGIST-CST
J Barnabei
Teacher-Math-Grade 7/8
Susan M Barruzza
Language Arts
Jeffrey Belmonte
Technology Coordinator
Dawn M Bell
Grade 5
Melaine Beck
Vice Principal
Christine A Beecher
Grade 4 Teacher
Maryann Bell
Clerk Typist, Workers Compensation, Dire...
Carolyn M Belfi
Health and Phys Ed
Edward W Belfi
Health and Phys Ed
Higinio Beltran
Maintenance
Andrea A Belfi
Sp Ed Learn/Lang Disabilities
Miriam Beltran
SUBSTITUTE TEACHER
Debi Bechtel
Staff Development Facilitator
Barbara B Beck
MATH NON-ELEMENTARY TEACHER
Joan L Behe
LEARN DISABILITY TEACHER
Carol Belawsky
Instruct Aide
Robin L Belfi
Grade 1 Teacher
Emily Cannon
COUNSELOR FULL-TIME
Rashad Bates
Senior Class President
Louise Dibiase
L E A P
Mildred Ramos
Accounts Payable
Donna Deitz
Accounts Payable
Azure Wilson
SCHOOL AIDE
Carol Ann Trimnell
SCHOOL AIDE
Cheryl Raively
SCHOOL AIDE
Christy Shultz
SCHOOL AIDE
Eunice Workman
SCHOOL AIDE
Christina Ramos
SCHOOL AIDE
Carol Hennessey
SCHOOL AIDE
Angelina Farina
SCHOOL AIDE
Carmen Adams
SCHOOL AIDE
Carmen Diaz
SCHOOL AIDE
Tammy Bonino
SPEECH CORRECTION/LANGUAGE Specialist
Shannon Maltese
SPEECH CORRECTION/LANGUAGE Specialist
Roxann Suppi
SECRETARIAL Assistant
Nicole Edwards
SPEECH CORRECTION/LANGUAGE Specialist
Louis Gigliotti
TYPING/WORD PROC Specialist
Joseph Pettit
PLUMBERS HELPER
Noel Feliciano
PLUMBER
Robert Howgate
Senior PLUMBER
Pam Nanni
PAYROLL Supervisor
Zane Gratz
SCHOOL SOCIAL WORKER
Stephanie Staffieri
SCHOOL SOCIAL WORKER
Leanne Diantonio
SCHOOL SOCIAL WORKER
Patricia Gale
SCHOOL SOCIAL WORKER
Leona Porter
SCHOOL SOCIAL WORKER
Izetta James
SCHOOL SOCIAL WORKER
Howard Andrew Browne
SCHOOL SOCIAL WORKER
Kelly Stipes
SCHOOL SOCIAL WORKER
Dawn Yacovelli
SCHOOL SOCIAL WORKER
Jamie Rudd
SCHOOL SOCIAL WORKER
Anne Goldstein
SCHOOL SOCIAL WORKER
Jennifer Giovinazzi
SCHOOL SOCIAL WORKER
Linda Ford
PHYSICAL THERAPIST
Jenni Shelton
ENGLISH ELEMENTARY
Erin Kazmierski
AI SPECIAL Education K-8 GENERALIST
Linda Christopher
ENGLISH ELEMENTARY
Thomas Simonet
ENGLISH ELEMENTARY
Richard Super
ENGLISH ELEMENTARY
Katherine Keramidaris
ENGLISH ELEMENTARY
Lisa Basile
ENGLISH ELEMENTARY
Shari Testa
ENGLISH ELEMENTARY
Theresa Ann Storms
ENGLISH ELEMENTARY
David Dicostanzo
HIGH SCHOOL Principal
Dina Elliott
Assistant SUPERINTENDENT
Kelly Sturdivant
ATTENDANCE COUNSELOR
Jason Trzeciak
Network Administrator 1
Joseph Franchetta
Network Administrator 1
Charles Bender
SCHOOL PSYCHOLOGIST
Kenneth Solem
SCHOOL PSYCHOLOGIST
Gabriel Ditomasso
SCHOOL PSYCHOLOGIST
Genevieve Pacitti
SCHOOL PSYCHOLOGIST
Melissa Miller
SCHOOL PSYCHOLOGIST
Wanda Alduende
SCHOOL PSYCHOLOGIST
Robin Waltman
SCHOOL PSYCHOLOGIST
Paul Cicchini
SCHOOL PSYCHOLOGIST
Kelly Castellini
Supervisor SPECIAL ED
Dennis Parks
Supervisor of GARAGE Services
Deborah Arnold
SOC STUD-PSYCH
Donald Robbins
Supervisor ATHLETICS
Carol Ericksen
SCHOOL NURSE
Mary Viola
SCHOOL NURSE
Sheryle Mulcahy
SCHOOL NURSE
Kathleen Palermo
Supervisor CURRIC and INS
Mary Bocchetti
Supervisor CURRIC and INS
Ross Stanger
Supervisor CURRIC and INS
William Romer
Supervisor Building Service
Diane Berezin
SCHOOL NURSE
Frances Mitch-Ratcliff
SCHOOL NURSE
Sharon McConnell
SCHOOL NURSE
Sally Cottrell
SCHOOL NURSE
Barbara Thibodeau
SCHOOL NURSE
Rose Gillespie
Supervisor Account Clerk TYPING
Kathleen O'Reilly
SCHOOL NURSE
William Diaz
Supervisor Building Service
Andrea Evans
Supervisor CURRIC and INS
Joyce Powell
RES CENTER-SPECIAL Education Specialist
Johanna Grullon
PAYROLL Clerk
Jerrilynn Nelson
Senior TELEPHONE Operations TYPIST
Jennifer Ulrich
Business ATTENDANT
Darya Feldman
ATHLETIC TRAINER
David Reckenbeil
ATHLETIC TRAINER
Luis Rivas
Business ATTENDANT
Patricia Garrison
Business ATTENDANT
Patricia El Bey
Business ATTENDANT
Wanda Santana
Business ATTENDANT
Tina Holt
Business ATTENDANT
Jillian Eve Bright
Business ATTENDANT
Kimberly Byrd
Business ATTENDANT
Michele Abbamondi
Business ATTENDANT
Toni Sweikert
Business ATTENDANT
Joseph Barth
Business ATTENDANT
Moises Torres
Business ATTENDANT
William Luciano
COACH-NON District
Robert Schiavinato
COACH-NON District
James Ieraci
COACH-NON District
Wayne Costello
CUSTODIAN
Camillea Dejesus
SCHOOL Business DRIVER
Deborah Ferrarie
SCHOOL Business DRIVER
Catherine Jackson
SCHOOL Business DRIVER
Charlene Davis
SCHOOL Business DRIVER
Brenda Morales
SCHOOL Business DRIVER
Carlos Davila
SCHOOL Business DRIVER
Debra Smith
SCHOOL Business DRIVER
Denise Sayell
SCHOOL Business DRIVER
Donna Nardi
SCHOOL Business DRIVER
Daniel Sotomayor
SCHOOL Business DRIVER
Dionisio Ruiz
SCHOOL Business DRIVER
Christianne Gardner
SCHOOL Business DRIVER
Carmen Marin
SCHOOL Business DRIVER
Donna Larro
SCHOOL Business DRIVER
Anita Bickerdyke
SCHOOL Business DRIVER
Cathy Sterling
SCHOOL Business DRIVER
Amarylis Cuffari
SCHOOL Business DRIVER
Amy Sansalone
SCHOOL Business DRIVER
Alfred Brown
SCHOOL Business DRIVER
Angela Lacy
SCHOOL Business DRIVER
Dana Romer
SCHOOL Business DRIVER
Debra Carini
SCHOOL Business DRIVER
Barbara Smith
SCHOOL Business DRIVER
Carmen Ortiz
SCHOOL Business DRIVER
Brenda Rodriguez
SCHOOL Business DRIVER
Grimilda Gomez
SCHOOL Business DRIVER
Edelberto Romero
SCHOOL Business DRIVER
Gene Davis
SCHOOL Business DRIVER
Francis Nardi
SCHOOL Business DRIVER
Erika Sagrati
SCHOOL Business DRIVER
Elaine Monteleone
SCHOOL Business DRIVER
Doris Monteleone
SCHOOL Business DRIVER
Ernest Derosa
SCHOOL Business DRIVER
Javier Juarez
SCHOOL Business DRIVER
Luciana Smith
SCHOOL Business DRIVER
George McMahon
SCHOOL AIDE
Josephine Pierce
SCHOOL Business DRIVER
Hiram Stuart
SCHOOL Business DRIVER
Jacqueline Shindel
SCHOOL Business DRIVER
Laurie Price
SCHOOL Business DRIVER
June Pacitto
SCHOOL Business DRIVER
Linda Davis
SCHOOL Business DRIVER
John Barsuglia
SCHOOL Business DRIVER
Jannette Vazquez
SCHOOL Business DRIVER
Leisa Toddish
SCHOOL Business DRIVER
Jacqueline Silva
SCHOOL Business DRIVER
Jennifer Roman
SCHOOL Business DRIVER
Jack Souder
SCHOOL Business DRIVER
Lillian Presgraves
SCHOOL Business DRIVER
Linda Harold
SCHOOL Business DRIVER
Jennifer Snyder
SCHOOL Business DRIVER
Joseph Pantalione
SCHOOL Business DRIVER
Karen Marcacci
SCHOOL Business DRIVER
John Williams
SCHOOL Business DRIVER
Lorraine Holt
SCHOOL Business DRIVER
Herman Garner
SCHOOL Business DRIVER
Felicia Brown
SCHOOL AIDE
Helen Mathis
SCHOOL Business DRIVER
Irene Fanelli
SCHOOL Business DRIVER
Jose Rivera
SCHOOL Business DRIVER
Jose Torres
SCHOOL Business DRIVER
John Pietrosante
SCHOOL Business DRIVER
Oneida Latorre
SCHOOL Business DRIVER
Patricia Pesiri
SCHOOL Business DRIVER
Sherry Palmonari
SCHOOL Business DRIVER
Michelle Russo
SCHOOL Business DRIVER
Martha Price
SCHOOL Business DRIVER
Virginia Williams
SCHOOL Business DRIVER
Yolanda Pagan
SCHOOL Business DRIVER
Sandra Pileiro
SCHOOL Business DRIVER
Marianne Cotto
SCHOOL Business DRIVER
Rosaura Irizarry
SCHOOL Business DRIVER
Milka Rivera
SCHOOL Business DRIVER
Susan Possumato
SCHOOL Business DRIVER
Niced Sotomayor
SCHOOL Business DRIVER
Neftali Lopez
SCHOOL Business DRIVER
Luz Perez
SCHOOL Business DRIVER
Penny Defelice
SCHOOL Business DRIVER
Tanya Echevarria
SCHOOL Business DRIVER
Magdalena Muniz
SCHOOL Business DRIVER
Renee Brodzik
SCHOOL Business DRIVER
Osvaldo Mori
SCHOOL Business DRIVER
Renee Farside
SCHOOL Business DRIVER
Shirley Dayton
SCHOOL Business DRIVER
Patricia Olsen
SCHOOL Business DRIVER
Rosemary Ulrich
SCHOOL Business DRIVER
Luz Cintron
SCHOOL Business DRIVER
Lujean Ferrell
SCHOOL Business DRIVER
Robert Thomas
SCHOOL Business DRIVER
Tameka Rucker
SCHOOL Business DRIVER
Stephanie Dion
SCHOOL Business DRIVER
Pamela Fanelli
SCHOOL Business DRIVER
Magda Ocasio
SCHOOL AIDE
Joeanne Ambrose
SCHOOL AIDE
Michelle Ritzler
SCHOOL AIDE
Jane Deangelis
SCHOOL AIDE
Robbin Muniz
SCHOOL AIDE
Michele Cruz
SCHOOL AIDE
Joeann Pender
SCHOOL AIDE
Rosaura Rodriguez
SCHOOL AIDE
Peggy Wiberg
SCHOOL AIDE
Laurie Brown
SCHOOL AIDE
Patricia Williams
SCHOOL AIDE
Ruth Mascolo
SCHOOL AIDE
Lisa Reimels
SCHOOL AIDE
Keysha Moore-Ross
SCHOOL AIDE
Maila Kuchinsky
SCHOOL AIDE
Migdalia Rosa
SCHOOL AIDE
Maria Ratliffe
SCHOOL AIDE
Pamela Kashani
SCHOOL AIDE
Rodney Reyes
SCHOOL AIDE
Judith Walker
SCHOOL AIDE
Judith Farside
SCHOOL AIDE
Maryanna Houbary
SCHOOL AIDE
Mackenzie Lutz
SCHOOL AIDE
Sharon Coombs
SCHOOL AIDE
Toni Taylor
SCHOOL AIDE
Tracy Lawson
SCHOOL AIDE
Tammy Kuchinsky
SCHOOL AIDE
Kathleen Scagnelli
Senior Data ENT MACH OPERATOR
Christine Virgini Champagne
READING Specialist
Lillian Kerestesy
VOC/REC INSTRUCTOR
Margaret Orr
VOC/REC INSTRUCTOR
Mario D'Addato
VOC/REC INSTRUCTOR
John Heery
VOC/REC INSTRUCTOR
Jeannie Kinney
VOC/REC INSTRUCTOR
Sandra Padro
VOC/REC INSTRUCTOR
Dina Burrell
VOC/REC INSTRUCTOR
Nancee Bleistine
ELEMENTARY SCHOOL Principal
Theresa Cantoni
Senior COOK
Bernadette Jester
Senior COOK
Gloria Perez
Senior COOK
Cheryl Warfle
Senior COOK
Lindsay Sharp
SPEECH CORRECTION/LANGUAGE Specialist
Denise Diorio
SPEECH CORRECTION/LANGUAGE Specialist
Christina Peters
SPEECH CORRECTION/LANGUAGE Specialist
Roy Harrell
Senior COMPUTER Service Technician
Kelli Thomas
SPEECH CORRECTION/LANGUAGE Specialist
Rachele D'Ippolito
COMPUTER LIT/Application/Program Technician
Esteban Dejesus
Senior COMPUTER Service Technician
Betty Reeder
Clerk TYPIST
Raymond Burke
COMPUTER LIT/Application/Program Technician
Annette Santos
Clerk TYPIST BIL
Cynthia Pustizzi
Clerk TYPIST
Dyann Leonelli
Clerk TYPIST
Constance Vastano
Clerk TYPIST
Cindy Casazza
Clerk TYPIST
Cheryl Armstrong
Clerk TYPIST
Marysol Suppi
Clerk TYPIST BIL
Vanessa Rivera
Clerk TYPIST BIL
Ester Giovanelli
Clerk TYPIST
Cynthia Ernst
Clerk TYPIST
Lydia Dargoltz
Clerk TYPIST BIL
Alexis Caridad Cartagena
Clerk TYPIST BIL
Isabel Quiles
Clerk TYPIST
Barbara Peters
ENGLISH ELEMENTARY
Jean Carrion
FAMILY COUNSELOR/FAMILY CARE F
Paul Bentz
ELECTRONIC System TECH
Jacqueline Huster
LIBRARIAN/MEDIA Specialist
Carmen Storey
Senior Clerk TYPIST BIL
Vilmarie Lopez
Senior Clerk TYPIST BIL
Barbara Burak
Senior Clerk TYPIST
Audrey Carter
Senior Clerk TYPIST
Alex Kaganzev
Senior Clerk TYPIST
Adrienne Possenti
Senior Clerk TYPIST
Danielle Trucano
Senior Clerk TYPIST
Cynthia Domico
Senior Clerk TYPIST
Donna Moratelli
Senior Clerk TYPIST
Minerva Quetell
Senior Clerk TYPIST BIL
Damary Ferreri
Senior Clerk TYPIST BIL
Debra Gross
Senior Clerk TYPIST
Lisbeth Rosa
Senior Clerk TYPIST BIL
Christine Spigelmyer
Senior Clerk TYPIST
Mariita Diaz
Senior Clerk TYPIST BIL
Kathie Lynch
Senior Clerk TYPIST
Lori Koons
Senior Clerk TYPIST
Lisa Fauver
Senior Clerk TYPIST
Ruth Ortiz
Senior Clerk TYPIST BIL
Melisa Burnett
Senior Clerk TYPIST
Felix Rodriguez
Senior Building MAINTENANCE WORKER
Sandro Lopez
Senior Building MAINTENANCE WORKER
Walter Abrugiato
Senior Building MAINTENANCE WORKER
James Camp
Senior Building MAINTENANCE WORKER
Javier Rodriguez
Senior Building MAINTENANCE WORKER
Sylvia Villar
Coordinator-SUBST ABUSE
Louise King
COUNSELOR FULL-TIME
Lydia Rivera
COUNSELOR FULL-TIME
John Cortes
ELECTRICIAN
Ernest Bernhardt
COUNSELOR FULL-TIME
Jesse Delgado
COUNSELOR FULL-TIME
Stephen Salvo
COUNSELOR FULL-TIME
Maurice Hines
COUNSELOR FULL-TIME
Angel Luis Torres
Building MTCE WORKER
Barbara Winkler
Assistant COOK
Charles Torrence
Building MTCE WORKER
Emilio Valentin
Building MTCE WORKER
Eunice Rivera
Building MTCE WORKER
Hector Rodriguez
Building MTCE WORKER
Joseph James Sowitsky
Building MTCE WORKER
Theresa Parker
Assistant COOK
Israel Rodriguez-Saldana
Building MTCE WORKER
Irving Ruiz-Nieves
Building MTCE WORKER
Jose Morales
Building MTCE WORKER
Edward Phrampus
Building MTCE WORKER
Boregal Ortiz
Building MTCE WORKER
Eugenio Pagan
Building MTCE WORKER
Damaso Velez
Building MTCE WORKER
Carlos Mercado
Building MTCE WORKER
Jose David Cortes Delgado
Building MTCE WORKER
Juan Cardona
Building MTCE WORKER
Epifanio Delacruz
Building MTCE WORKER
Jose Jusino
Building MTCE WORKER
Jose Ayala
Building MTCE WORKER
Juan Lopez
Building MTCE WORKER
Sharon Molisee
Assistant COOK
Enrique Morffi
Building MTCE WORKER
Bryan Greenfield
Building MTCE WORKER
Deena Kee
Assistant COOK
Marc Jamison
Building MTCE WORKER
Mark Smith
Building MTCE WORKER
Nicholas Russo
Building MTCE WORKER
Roland Lore
Building MTCE WORKER
Michael Geri
Building MTCE WORKER
Roberto Montalvo
Building MTCE WORKER
Matthew Baxter
Building MTCE WORKER
Roberto Cruz
Building MTCE WORKER
Rafael Flores
Building MTCE WORKER
Raymond Colon
Building MTCE WORKER
Wilbert Cox
Building MTCE WORKER
Thomas Smaniotto
Building MTCE WORKER
Wencesloa Perez
Building MTCE WORKER
Tommy Cruz
Building MTCE WORKER
Salvatore Civiletto
Building MTCE WORKER
Winston Fearon
Building MTCE WORKER
Thomas Cataldi
Building MTCE WORKER
Ronald Perry
Building MTCE WORKER
William Marrero
Building MTCE WORKER
William Velez
Building MTCE WORKER
Joseph Badiali
Senior MAINTENANCE REPAIRER
Markella Isihos
Clerk TYPIST
Kimberly Gross
Clerk TYPIST
Kimberly Linn
Clerk TYPIST
Loretta Tobolski
Clerk TYPIST
John Davis
DIESEL MECHANIC
Sharon Shipton
Clerk TYPIST
Mervin Jimenez
DIESEL MECHANIC
Jamie Greenwood
Clerk TYPIST
Roseann Hewitt
Clerk TYPIST
Judith Martinez
Clerk TYPIST
Mark Cifelli
DIESEL MECHANIC
Kelly Williams
Clerk TYPIST
Wayne Solomon
DIESEL MECHANIC
Robert Miller
DIESEL MECHANIC
Kimberly Gabel
ICS Resource Program Coordinator
Kirstie Ruth Greene
ICS Resource Program Coordinator
Kate Cronk
ADMIN Business ORGANIZATION
Erin Gardner
ADMIN Business ORGANIZATION
John Procopio
ADMIN Business ORGANIZATION
Robert Gipe
ADMIN Business ORGANIZATION
Laura Suhmann
ADMIN Business ORGANIZATION
Lauren Polini
ADMIN Business ORGANIZATION
Randolph Hull
ADULT Education SPECIAL Program INSTRUCTOR
Sherry Wilkins
ADULT Education SPECIAL Program INSTRUCTOR
Bryant Nelson
ADULT Education SPECIAL Program INSTRUCTOR
Joseph Camardo
ADULT HIGHER STUDIES Principal-APPD
William Montanez
CARPENTER
Rachel Peterson
ICS Resource Program Coordinator
Walter King
ICS Resource Program Coordinator
Lauren Desiere
ICS Resource Program Coordinator
Martina Wilkerson
ICS Resource Program Coordinator
Nicole Chinnici
ICS Resource Program Coordinator
Paul Lonergan
ICS Resource Program Coordinator
Ryan Dibiase
ICS Resource Program Coordinator
Sabrina Hirleman
ICS Resource Program Coordinator
Tatiana Brown
ICS Resource Program Coordinator
Mary Burgents
ICS Resource Program Coordinator
William Shropshire
ICS Resource Program Coordinator
Meredith Fiori
ICS Resource Program Coordinator
Rebecca Hendrix
ICS Resource Program Coordinator
Leah Vincent
ICS Resource Program Coordinator
Joseph Pace
INVENTORY Control Clerk
Karen Malatesta
Assistant Principal ELEMENTARY SCHOOL
Orlando Vazquez
Clerk DRIVER
Carlos Lopez
Clerk DRIVER
John Steen
Senior ELECTRICIAN
Carmella Hansen
Clerk
Jon Mazzochi
BMW/Security GUARD
Betty Rheppard
FOOD Service WORKER
Cristina Spieker
FOOD Service WORKER
Donna Sammartino
FOOD Service WORKER
Elizabeth Fox
FOOD Service WORKER
Kathleen Gagliardi
FOOD Service WORKER
Florence Russo
FOOD Service WORKER
Edith Medina
FOOD Service WORKER
Anna Ramos
FOOD Service WORKER
Colleen Biggs
FOOD Service WORKER
Daniel Stackhouse
FOOD Service WORKER
Donna Wozunk
FOOD Service WORKER
Geraldine Gatti
FOOD Service WORKER
Janice Capra
FOOD Service WORKER
Ella Rossi
FOOD Service WORKER
Diana Vargas
FOOD Service WORKER
Donna Lynn Selover
FOOD Service WORKER
Frances Madi
FOOD Service WORKER
Bryan Douglas
FOOD Service WORKER
Arlene Cavallo
FOOD Service WORKER
Carmen Pender
FOOD Service WORKER
Eufrosini Paradisis
FOOD Service WORKER
Kathleen D'Augustine
FOOD Service WORKER
Kim Denofio
FOOD Service WORKER
Edward Benish
Administrative Assistant
Erika Kirschner
Administrative Assistant
Jeffrey Perez
Administrative Assistant
Tammy Monahan
Administrative Assistant
Michael Adams
Administrative Assistant
Madeline Galan
Administrative Assistant
Robyn Montagna
Associate Education MEDIA Specialist
Michelle Peggin
FOOD Service WORKER
Larry Godfrey
FOOD Service WORKER
Loretta Collins
FOOD Service WORKER
Nereida Montalvo
FOOD Service WORKER
Melvin Parent
FOOD Service WORKER
Sheanne Dorzan
FOOD Service WORKER
Luz Montes
FOOD Service WORKER
Linda Fordyce
FOOD Service WORKER
Teresa Welch
FOOD Service WORKER
Rozella Riley
FOOD Service WORKER
Mary Frances Fiorenza
FOOD Service WORKER
Lavena Scafe
FOOD Service WORKER
Lori Peretti
FOOD Service WORKER
Lucas Mysko
FOOD Service WORKER
Linda Ochs
FOOD Service WORKER
Nelsie Vega
FOOD Service WORKER
Susan Darby
FOOD Service WORKER
Samina Elahi
FOOD Service WORKER
Rose Davis
FOOD Service WORKER
Sherry Moore
FOOD Service WORKER
Luz Ruiz
FOOD Service WORKER
Mark Nunez
FOOD Service WORKER
Nancy O'Brien
FOOD Service WORKER
Velina Jones
FOOD Service WORKER
Theresa Venuto
FOOD Service WORKER
Jennifer Hess
ICS Resource Program Coordinator
Allison Tobolski
ICS Resource Program Coordinator
Ilda Aponte
ICS Resource Program Coordinator
Jenne Castellini
ICS Resource Program Coordinator
Eric Spinnato
ICS Resource Program Coordinator
Denise Armand
ICS Resource Program Coordinator
Gina Merlino
ICS Resource Program Coordinator
Rosetta Edwards
ICS SPECIAL Education Resource Program Coordinator
Brittney Tomlin
ICS Resource Program Coordinator
Carolynn Foote
ICS Resource Program Coordinator
Kelly Thompson
ICS Resource Program Coordinator
Alfredo Rodriguez
HVAC MECHANIC
Jorge Cardona-Colon
HVAC MECHANIC
Daniel Biggs
HVAC MECHANIC
James Malloy
HVAC MECHANIC
John Schneider
MECHANICAL DRAWING
John Caudill
MECHANIC
Clifford Hickman
Senior DIESEL MECHANIC
Rita Darby
Senior Clerk TYPIST
Cruz Morales
Senior CARPENTER
Phillip Tomasso
Senior CARPENTER
Mercedita Kincaid
PRIN Clerk TYPIST BIL
Deborah Gonzalez
PRIN Clerk TYPIST BIL
Renee Santiago
PRIN Clerk TYPIST
Corrado Ruscica
COMPUTER Service Technician
Roberto Gonzalez
COMPUTER Service Technician
Kenneth Murray
COMPUTER Service Technician
Christopher Cucciniello
COMPUTER Service Technician
Joseph Malench
COMPUTER Service Technician
Keila Montanez
COMPUTER Service Technician
Anthony Rizzo
COMPUTER Service Technician
Charles Martellio
ELECTR/HEAT/AC MECHANIC
Anton Lynch
Security GUARD
Cynthia Kidwell
Security GUARD
Daniel Spatafore
Security GUARD
Carole Patton
Security GUARD
Carol Disanti
Security GUARD
Dolores Hampton
Security GUARD
Barbara Steenland
Security GUARD
Nehemias Borrero
Security GUARD
Krystal Rios
Security GUARD
Peter Coccaro
Security GUARD
Mark Hilliard
Security GUARD
Juan Bernard
Security GUARD
Dennis McGee
Security GUARD
Darlene Toro
Security GUARD
Geralyn Piatt
Security GUARD
Dominick Nardone
Security GUARD
Maria Rodriguez
Security GUARD
Michael Grabowy
Security GUARD
Larae Cook
Security GUARD
Evelyn Masilotti
Security GUARD
Erica Laboy
Security GUARD
Frances Diprimio
Security GUARD
Helen Oliva
Security GUARD
Kimberly Mason
Security GUARD
Julie Novicke
Security GUARD
John Disanti
Security GUARD
Maria Soto
Security GUARD
Michele Mascio
Security GUARD
Deborah Wuzzardo
Security GUARD
Dana Pagnini
Security GUARD
Angela Conigliaro
Security GUARD
Richard Kates
Security GUARD
Robert Wolfe
Security GUARD
Teresa Soto
Security GUARD
Samuel Gonzalez
Security GUARD
Richard Dixon
Security GUARD
John Rossi
Equipment OPERATOR
Mark D'Italia
Equipment OPERATOR
Pamela Reynaud
OCCUPATIONAL THERAPIST
Shavonne Anthony
OCCUPATIONAL THERAPIST
David Hart
Accountant
Eleftherios Klekos
Business ATTENDANT
Edward Dillon
Business ATTENDANT
Giasemi Isihos
Business ATTENDANT
Herbert Williams
Business ATTENDANT
Carmen Reyes
Business ATTENDANT
Charlotte Russell
Business ATTENDANT
Grisel Rivera
Business ATTENDANT
Crystal Goldstein
Business ATTENDANT
Gerald Durham
Business ATTENDANT
Iva Allen-Mays
Business ATTENDANT
Anthony Olivio
Business ATTENDANT
Albert Ortiz
Business ATTENDANT
Angel Minguela
Business ATTENDANT
Cecil Clark
Business ATTENDANT
Jenna Masilotti
Business ATTENDANT
Dinishia Pender
Business ATTENDANT
Araceli Delarosa
Business ATTENDANT
Eva Oliveras
Business ATTENDANT
Paul Lovecchio
FIRE SAFETY Inspector

vineland.org Emails

Sign up to get full access to all the vineland.org emails we have.

l***@vineland.org
m***@vineland.org

e***@vineland.org
s***@vineland.org

a***@vineland.org
j***@vineland.org

d***@vineland.org
g***@vineland.org

Find emails for Vineland Public Schools executives, including the Chief Executive Officer, Chief Financial Officer, and Chief Marketing Officer.